Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 30.10.2009, 22:44
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Co wy tak ****a wszyscy do tej Europy?

Mamy stadiony jak w Europie? Frekwencje na stadionach, czy pieniądze od sponsorów?

Masz średnią europejską pensję? Może wykształcenie masz na europejskim poziomie? Mamy drogi europejskie? Pociągi? Lotniska? Teatry, kina? Cokolwiek?

Czemu ****a tylko od piłkarzy wymaga się "europejskiego poziomu"?
Ja np. dlatego, że pamiętam ile to frajdy sprawia puknąć takiego faworyta jak Schalke, Parma, jak toczyć zacięte boje z Barceloną, Realem itd.

Nie sądzę też, żeby w Rumunii mieli europejskie pensje, wykształcenie na europejskim poziomie i te wszystkie inne rzeczy o których mówisz. A jednak coś w tej Europie potrafili ugrać w ostatnich latach.

Problem jest właśnie taki, że tam po surowych sezonach wyciągnięto wnioski i zaczęto realizować jakieś plany, u nas po surowych sezonach zaczyna się mówić, że a może to dobrze, a po co nam to itd., przecież możemy bawić się na własnym podwórku, własnymi zabawkami. Tyle, że niektórzy po prostu oczekują więcej, bo własne podwórko jest tak słabe, że się po prostu nudzi.
Odpowiedz cytując