Konrad. napisał(a):

Co wy tak ****a wszyscy do tej Europy?
Mamy stadiony jak w Europie? Frekwencje na stadionach, czy pieniądze od sponsorów?
Masz średnią europejską pensję? Może wykształcenie masz na europejskim poziomie? Mamy drogi europejskie? Pociągi? Lotniska? Teatry, kina? Cokolwiek?
Czemu ****a tylko od piłkarzy wymaga się "europejskiego poziomu"?
|
Ja np. dlatego, że pamiętam ile to frajdy sprawia puknąć takiego faworyta jak Schalke, Parma, jak toczyć zacięte boje z Barceloną, Realem itd.
Nie sądzę też, żeby w Rumunii mieli europejskie pensje, wykształcenie na europejskim poziomie i te wszystkie inne rzeczy o których mówisz. A jednak coś w tej Europie potrafili ugrać w ostatnich latach.
Problem jest właśnie taki, że tam po surowych sezonach wyciągnięto wnioski i zaczęto realizować jakieś plany, u nas po surowych sezonach zaczyna się mówić, że a może to dobrze, a po co nam to itd., przecież możemy bawić się na własnym podwórku, własnymi zabawkami. Tyle, że niektórzy po prostu oczekują więcej, bo własne podwórko jest tak słabe, że się po prostu nudzi.