Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 30.10.2009, 22:43
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Historia.. legenda.. potęga...

a europejskie puchary to jedynie dodatek z którego zysk mozna mieć jedynie w formie pieniędzy które są rzeczą nabytą. bo nie zakładam żeby w najblizszym czasie siegnąc po puchar LM / PU.


z takim podejściem odpuść sobie z piłką, bo to nie ma sensu.
Źle mnie co poniektórzy zrozumieli.
Ten post był odpowiedzią do kolegi 'Saklak' który stwierdził,że ze Skorżą zdobyliśmy 2 MP a 3 jest w drodze,no ale co dalej?W Polskiej lidze zdobywamy MP,a później jak jest każdy widzi.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując