|
I niektórzy z Was przesadzają! Po co jechać tak po naszej drużynie? Wygrali ok. Wolelibyście żeby przegrali po pięknym meczu? Bo ja nie a jak macie tak narzekać to nie kibicujcie bo po Waszych niektórych postach mogę stwierdzić że jakbyście mogli to byście pobili niektórych naszych piłkarz i trenera. To jest chore, mi tez się nie podobała druga połowa ale czasu już nie cofnę , ważne trzy punkty, trener ich na pewno opieprzy.
|