WiślakNH napisał(a):

|
I co z tych mistrzostw Polski
|
Historia.. legenda.. potęga...
a europejskie puchary to jedynie dodatek z którego zysk mozna mieć jedynie w formie pieniędzy które są rzeczą nabytą. bo nie zakładam żeby w najblizszym czasie siegnąc po puchar LM / PU.
z takim podejściem odpuść sobie z piłką, bo to nie ma sensu.