Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 30.10.2009, 22:35
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
I co z tych mistrzostw Polski
Historia.. legenda.. potęga...

a europejskie puchary to jedynie dodatek z którego zysk mozna mieć jedynie w formie pieniędzy które są rzeczą nabytą. bo nie zakładam żeby w najblizszym czasie siegnąc po puchar LM / PU.


z takim podejściem odpuść sobie z piłką, bo to nie ma sensu.
Odpowiedz cytując