Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 30.10.2009, 22:34
Powiem tak ,ze wiekszosc pilkarzy przy 0;3 juz odpuscila.,jakby sie mecz skonczyl ....

Jirsak mogl i powinein strzelic na 4;0 i by bylo po ptokach.

A tak Korona strzelila jedna ,,,potem druga.
niewiem dlaczego oni za latwo odpuszczaja kiedy mysla ze jest po meczu.

Zwlaszcza ze jakby ten mecz wygrali 6,7 do 0 ,i tu nie jest zadna ironia ..
bo taki wynik byc powinien ...
'

Dalismy Koronie w 9 pograc pilka i mamy efekty.

Tu juz nie chodzi nawet o ta bramke na 2;3 bo mamy zwyciestwo i to cieszy ale o sam fakt ze zespol odpuszcza ,i tego nie moge pojac.

Niedziwe sie Skorzy ze po meczu byl wsciekly.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując