|
Powiem tak ,ze wiekszosc pilkarzy przy 0;3 juz odpuscila.,jakby sie mecz skonczyl ....
Jirsak mogl i powinein strzelic na 4;0 i by bylo po ptokach.
A tak Korona strzelila jedna ,,,potem druga.
niewiem dlaczego oni za latwo odpuszczaja kiedy mysla ze jest po meczu.
Zwlaszcza ze jakby ten mecz wygrali 6,7 do 0 ,i tu nie jest zadna ironia ..
bo taki wynik byc powinien ...
'
Dalismy Koronie w 9 pograc pilka i mamy efekty.
Tu juz nie chodzi nawet o ta bramke na 2;3 bo mamy zwyciestwo i to cieszy ale o sam fakt ze zespol odpuszcza ,i tego nie moge pojac.
Niedziwe sie Skorzy ze po meczu byl wsciekly.
|