WiślakNH napisał(a):

|
I co z tych mistrzostw Polski
|
Ciekawe czy byś powiedział "Co z tych mistrzostw" jak byśmy grali takie ogony jak np. sąsiadki z drugiej strony błoń, wiele drużyn za to jedno spośród kilku trofeów zdobytych przez Wisłę w ostatnich latach dałoby się pokroić(nie trzeba szukać słabeuszy wystarczą Pyry, z porównywalnym budżetem)...