Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 30.10.2009, 22:29
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
I co z tych mistrzostw Polski jak w europejskich pucharach przegrywamy z byle kim?
Co wy tak ****a wszyscy do tej Europy?

Mamy stadiony jak w Europie? Frekwencje na stadionach, czy pieniądze od sponsorów?

Masz średnią europejską pensję? Może wykształcenie masz na europejskim poziomie? Mamy drogi europejskie? Pociągi? Lotniska? Teatry, kina? Cokolwiek?

Czemu ****a tylko od piłkarzy wymaga się "europejskiego poziomu"?
Ddf
Odpowiedz cytując