WiślakNH napisał(a):

|
I co z tych mistrzostw Polski jak w europejskich pucharach przegrywamy z byle kim?
|
Co wy tak ****a wszyscy do tej Europy?
Mamy stadiony jak w Europie? Frekwencje na stadionach, czy pieniądze od sponsorów?
Masz średnią europejską pensję? Może wykształcenie masz na europejskim poziomie? Mamy drogi europejskie? Pociągi? Lotniska? Teatry, kina? Cokolwiek?
Czemu ****a tylko od piłkarzy wymaga się "europejskiego poziomu"?