Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 30.10.2009, 22:29
FredzIo napisał(a):Wyświetl post

WŁAŚNIE! GDZIE TEN STYL ZA KASPERCZAKA? I COROCZNA TRÓJKA OD ODRY WODZISŁAW?!

To nie Wisła jest coraz słabsza tylko przeciwicy są coraz silniejsi.

Już nie będzie jak za czasów Kaspra gdzie była tylko Wisła i nic więcej. Inne czasy, jak na tamte Wisła była profesionalnie zarządzanym klubem z multum super graczy, a reszta prócz Legii to były jakieś nic nie znaczące dodatki by rozegrać więcej niż dwa mecze Wisły z Legią.


I przypominam tylko że graliśmy bez Głowy i Piotra Brożka, a to właśnie w obronie można było dostrzec lekki niedosyt.
jest dobrze..
Odpowiedz cytując