|
Gdzie te szumne wypowiedzi naszych piłkarzy którzy po porażce z Levadia obiecali gryźć trawę przez 30 kolejnych spotkań w naszej Ekstraklasie?!Przynajmiej dziś tej ambicji i woli walki zabrakło!Przy wyniku 3:0 kompletnie odpuściliśmy zamiast dobić rywala w wyniku czego grając w przewadze tracimy dwie frajerskie bramki co mogło skończyć się kompromitacją!Nie rozumiem Skorży do końca z tymi zmianami...Czyżby Diaz doznał kontuzji?Wchodzi za niego Ćwielong?!Efektem czego zapanował totalny chaos na placu gry.Skoro też prowadzimy 3:0 dlaczego tak długo czeka na wpuszczenie Garguły i Boguskiego?Cieszą 3 punkty ale za łatwo oddajemy pole rywalom.Już w kolejnym meczu tracimy bramkę...Oby poprawiło się to w meczu z Legią!
|