saklak1906 napisał(a):

|
Mimo braku jaj dwa mistrzostwa kraju a trzecie jest bardzo realne. Wescie ludzie skonczcie .........
|
I co z tych mistrzostw Polski jak w europejskich pucharach przegrywamy z byle kim?
Taki mecz jak dzisiejszy powinniśmy wygrać dużo,dużo wyżej,bo to nie pierwszy taki mecz w tym sezonie.