|
Nie chce bronić drużyny, ale Wy troche przesadzacie. W stylu San Marino? Od kiedy San Mariono pakuje 3 bramki na wyjazdach i marnuje wiele dogodnych sytuacji? Co to za argument, że przegraliśmy drugą połowe? Polska wygrała grupe eliminacji MŚ w rzutach rożnych?
Rozumiem, że końcówke meczu zagraliśmy bardzo chujowo, ale nie róbmy tragedii bo się nic nie stało. Zdobyliśmy 3 pkt, przeprowadziliśmy kilka świetnych akcji. Popełniliśmy mnóstwo błędów i odpuściliśmy końcówke. Wy robicie tragedie jakbyśmy stracili jakieś punkty.
WŁAŚNIE! GDZIE TEN STYL ZA KASPERCZAKA? I COROCZNA TRÓJKA OD ODRY WODZISŁAW?!
Bogusław Cupiał napisał(a):
|
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
|
|