saklak1906 napisał(a):

|
Ty jestes masakra. Jak bysmy wygrakli 0-4 to bys plakal ze Skorza nie daje pograc zmiennikom. A tak weszedl Gargula i Boguski i gra siadla to byla cena jaka zaplacilismy za zgranie zespolu
|
Saklak- przyjacielu o czym Ty mówisz, oglądaliśmy chyba dwa różne mecze. Minimalizm i tumiwisizm oglądamy od początku sezonu !
W tym właśnie jest problem, że facet zgubił gdzieś koncepcję i taktykę. Ponadto w trudnych sytuacjach nie potrafi odpowiednio "wstrząsnąć" naszymi "galacticos".
Tu potrzeba takiego treneiro, który bez skrupułów poraf,i co bardziej leniwych kopaczy ścisąnąć za pewną część ciała

Tytuły Panowie do czegoś w końcu zobowiązują, czyż nie tak ?!
saklak1906 napisał(a):

|
Mimo braku jaj dwa mistrzostwa kraju a trzecie jest bardzo realne. Wescie ludzie skonczcie .........
|
Z rozpędu mój drogi, z rozpędu...