Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 30.10.2009, 22:24
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Ty jestes masakra. Jak bysmy wygrakli 0-4 to bys plakal ze Skorza nie daje pograc zmiennikom. A tak weszedl Gargula i Boguski i gra siadla to byla cena jaka zaplacilismy za zgranie zespolu
Saklak- przyjacielu o czym Ty mówisz, oglądaliśmy chyba dwa różne mecze. Minimalizm i tumiwisizm oglądamy od początku sezonu !
W tym właśnie jest problem, że facet zgubił gdzieś koncepcję i taktykę. Ponadto w trudnych sytuacjach nie potrafi odpowiednio "wstrząsnąć" naszymi "galacticos".
Tu potrzeba takiego treneiro, który bez skrupułów poraf,i co bardziej leniwych kopaczy ścisąnąć za pewną część ciała
Tytuły Panowie do czegoś w końcu zobowiązują, czyż nie tak ?!

saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Mimo braku jaj dwa mistrzostwa kraju a trzecie jest bardzo realne. Wescie ludzie skonczcie .........
Z rozpędu mój drogi, z rozpędu...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.10.2009 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując