thechris napisał(a):

|
Przepraszam, czy Ty nie widzisz, że się skompromitowaliśmy przegrywając drugą połowę 1:2
|
Mozesz mi powiedziec co ma kur..a przegrana polowa

do wygranego meczu. Jakie jeszcze debilne argumety znajdziecie zeby sie ponapinac.
Wygrywamy mecz za meczem mole nie efektownie ale efektywnie i to sie liczy a nie zadowolenie komentatorow w tv.