Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 30.10.2009, 22:24
thechris napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, czy Ty nie widzisz, że się skompromitowaliśmy przegrywając drugą połowę 1:2
Mozesz mi powiedziec co ma kur..a przegrana polowa do wygranego meczu. Jakie jeszcze debilne argumety znajdziecie zeby sie ponapinac.
Wygrywamy mecz za meczem mole nie efektownie ale efektywnie i to sie liczy a nie zadowolenie komentatorow w tv.
,
Odpowiedz cytując