Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 30.10.2009, 22:21
Pierwsze pytanie jakie mi się nasuwa to-Czemu Skorża zmienił Diaza w 60 minW ogóle w końcówce wydawało mi się ,że każdy z Wiślaków grał tam gdzie mu się podobało...Bez żadnego ładu i składu,bez jakiejkolwiek taktyki(oprócz-wybij byle dalej!).A drugie pytanie jest takie- Czemu nasi piłkarze gdy prowadzą wysoko zaczynają faulować w obrębie własnej szesnastki?To jest przecież kompletna głupota!Podsumowując -Te bramki strzeliliśmy sobie sami.
Odpowiedz cytując