Denethor napisał(a):

A Ty go znasz ?!
FAcet nie ma jaj i to widać po drużynie i po stylu w jakim rozgrywają spotkania !!!
Nie znasz się na piłce to lepiej odpuść misat nabijać bezsensownie posty !
|
Mimo braku jaj dwa mistrzostwa kraju a trzecie jest bardzo realne. Wescie ludzie skonczcie .........