Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 30.10.2009, 22:20
Denethor napisał(a):Wyświetl post
A Ty go znasz ?!
FAcet nie ma jaj i to widać po drużynie i po stylu w jakim rozgrywają spotkania !!!
Nie znasz się na piłce to lepiej odpuść misat nabijać bezsensownie posty !
Mimo braku jaj dwa mistrzostwa kraju a trzecie jest bardzo realne. Wescie ludzie skonczcie .........
,
Odpowiedz cytując