Wyświetl pojedynczy post
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 30.10.2009, 22:19
Ludzie, więcej optymizmu! Wygraliśmy kolejny mecz, mamy komfortową sytuację w tabeli, a tu sam płacz i lament... W zadach wam się poprzewracało Niektórzy to chyba by woleli być na miejscu Lecha... Nasz problem polega na tym, że prowadząc zaczynamy lekceważyć rywala. Ale nie martwcie się, za tydzień nikt Legii nie zlekceważy i będzie Jazda Jazda Jazda na 1906%
Ostatnio edytowane przez emailowiec : 30.10.2009 o godz. 22:21.
Odpowiedz cytując