Ludzie, więcej optymizmu! Wygraliśmy kolejny mecz, mamy komfortową sytuację w tabeli, a tu sam płacz i lament... W zadach wam się poprzewracało

Niektórzy to chyba by woleli być na miejscu Lecha... Nasz problem polega na tym, że prowadząc zaczynamy lekceważyć rywala. Ale nie martwcie się, za tydzień nikt Legii nie zlekceważy i będzie Jazda Jazda Jazda na 1906%
