No i teraz w kolejnych meczach zmian nie będzie

Skorża wpuścił 3 zawodników i zrobiło się nieciekawie.
Czy Skorża nie ma jaj ?
Nie wiem, ale zauważyłem pewną analogię: Skorża jest identyko co Janas. Zmiany w 80 minutach, kiedy wynik jest przynajmniej 2-0, 3-0.
Czemu nie stawia na młodzież ? Tego nie wiem, boi sięzaryzykować z Burligą.
Jestem pewien, że Burliga nawet na środku obrony jest lepszy niz Mariusz Jop.
Raz zaryzykował z Kowalskim i sie oplacilo, pozniej znow bal dupe