pysio napisał(a):

Maciej Skorża systematycznie niszczy tą drużynę, pora na zmiany! Z meczu na mecz gramy coraz gorzej, tracimy coraz więcej bramek! aż się boję pomyśleć co będzie za tydzień jak przyjedzie do nas silna Legia...
1-3? 3-4?
Masakra..
|
Ty jestes masakra. Jak bysmy wygrakli 0-4 to bys plakal ze Skorza nie daje pograc zmiennikom. A tak weszedl Gargula i Boguski i gra siadla to byla cena jaka zaplacilismy za zgranie zespolu