Nie no wszystko wszystkim, ale tak się nie robi...Musi Skorża dobrze nimi wstrząsnąć i opier..lić !Mam nadzieje że to był jedno razowy wybryk ze strony naszych grajków.Powinniśmy spokojnie dążyć do strzelenia 4,5 a nawet 6 bramki a nie dać sobie od strzelić 2 gole w przewadze, nie rób my jaj panowie.Ale nie ma co też napierd..lać, bo 3 punkty są i to jest najważniejsze!Muszą się wkońcu nauczyć że jak strzelą 3 czy 4 gole to mają dalej zapierdalać i dążyć do strzelenia nastepnych bramek, bo historia już nie raz pokazywała że prowadząć 3:0 można zremisować, a nawet przegrać.Duży plus dla Kirma, że wkońcu chłopak strzelił.Brożek robi się naprawde królem asyst i chwała mu za to, ale gole też bym mógł strzelać

Mogło być lepiej, ale źle też nie jest.Teraz pełna mobilizacja na Legie i niech pokażą wkońcu to na co ich stać, a stać ich na dużo więcej!