Konrad. napisał(a):

w sytuacji gdy przegrywa 3-1...
Kogo to obchodzi, ważne trzy punkty...
|
Konrad, ty jesteś jakiś upośledzony czy co ?!
Dla kogo wobec tego mają grać kopacze, co ?!
Kto i po co ma przychodzić na mecze skoro ważne są tylko trzy zasrane punkty a nie gra pod kibiców i widowiskowość spotkania ?!
Może lepiej zostać w domu przy piwku, w ciepełku zamiast chodzić na mecze, wydawać kasiorę, mokąć i marznąć, wydająć kasę na wyjazdy ?
Coś ci się chyba udzielił klimacik naszych kopaczy ...