Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 30.10.2009, 22:13
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
w sytuacji gdy przegrywa 3-1...

Kogo to obchodzi, ważne trzy punkty...
Konrad, ty jesteś jakiś upośledzony czy co ?!
Dla kogo wobec tego mają grać kopacze, co ?!
Kto i po co ma przychodzić na mecze skoro ważne są tylko trzy zasrane punkty a nie gra pod kibiców i widowiskowość spotkania ?!
Może lepiej zostać w domu przy piwku, w ciepełku zamiast chodzić na mecze, wydawać kasiorę, mokąć i marznąć, wydająć kasę na wyjazdy ?
Coś ci się chyba udzielił klimacik naszych kopaczy ...
Odpowiedz cytując