Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 30.10.2009, 22:12
Przed tym meczem wyśmiewałem się z młodzieżówki Niemiec ,że prowadząc 3:0 zremisowali mecz na MŚ U-17.Dzisiaj dostałem nauczkę patrząc na grę Wisły w ostatnich minutach...
"Nie śmiej się dziadku z czyjego wypadku..."
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez fran23 : 30.10.2009 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując