Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 30.10.2009, 22:09
Znowu na własne życzenie mamy nerwókę w końcówce meczu. Nie potrafimy dobić osłabionego przeciwnika i tak się to kończy. Cieszą trzy punkty i dobra pierwsza połowa; w drugiej, poza przerywnikiem w postaci bramki Jirsaka, graliśmy bez wystarczającego zaangażowania i ambicji.
Odpowiedz cytując