Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 30.10.2009, 22:08
jacek67 napisał(a):Wyświetl post
K.... tyle kasy biorą i co ? do kopalni wszyscy a wszczegolności asior Małecki
Mimo, że dzisiaj zadebiutował "Boguś", to przy Skorży nie liczyłbym na to, że "gwiazdor" Małecki siądzie na ławce. Małeckiemu nalęzy się kilka meczy na ławce rezerwowych. Facet marnuje tyle sytuacji, że klękajcie narody !
Ale za to jaki jest wyszczekany.
Odpowiedz cytując