jacek67 napisał(a):

|
K.... tyle kasy biorą i co ? do kopalni wszyscy a wszczegolności asior Małecki
|
Mimo, że dzisiaj zadebiutował "Boguś", to przy Skorży nie liczyłbym na to, że "gwiazdor" Małecki siądzie na ławce. Małeckiemu nalęzy się kilka meczy na ławce rezerwowych. Facet marnuje tyle sytuacji, że klękajcie narody !
Ale za to jaki jest wyszczekany.