Temat
:
[12 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 30 października 2009 piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
wislak1986
Member
Od: 09.2005
Offline
#
174
30.10.2009, 22:05
Może w tak subtelny sposób piłkarze próbują zwolnić trenera ? Już sam nie wiem, jakie może być wytłumaczenie dla głupoty. Może lepiej głupoty po prostu nie tłumaczyć...
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
wislak1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak1986
Znajdź inne posty napisane przez wislak1986