Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 30.10.2009, 22:04
3 punkty ważne, ale styl w jakim to osiągneliśmy - parodia.
Tak gra MP ?
Jak można w grać 11 na 10, potem w 9 tracić bramki, kpina.
Tacy mocni się czują, brak profesjonalizmu.
Odpowiedz cytując