Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 30.10.2009, 22:04
Nie mam pojęcia jak można zagrać tak od nie chcenia w drugiej połowie, napastnicy bawią się z piłką w polu karnym Korony, a obrońcy stoją przy rzucie wolnym w jednym miejscu!!

Niech Głowa wraca jak najszybciej, bo Jop jak dla mnie to skandal, na początku meczu nie potrafił wygrać ani jednego pojedynku z napastnikami Scyzorów. Przy bramce na 3:1 trzymał linię tak jak prostytutka majtki. Dobrze że Niko zrobił nam przysługę bo początek wyglądał naprawdę blado.

Jedyny plus to powrót Boguskiego i Garguły, ale grając tak jak dzisiaj to ta przewaga może się rozpaść w 2-3 kolejki.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 30.10.2009 o godz. 22:13.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując