|
Przynajmniej mecz dostarczył jakiś emocji. Niektórzy i tak będą napierdalać na piłkarzy, czy 2:0 czy 1:0. Jest zwycięstwo, fatalna końcówka, ale w calym meczu byliśmy lepsi. Tyle
Bogusław Cupiał napisał(a):
|
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
|
|