skeba napisał(a):

|
Możę to i dobrze, Legii przynajmniej nie zlekcważą.
|
Żebyś się nie zdziwił...
Najlepiej to wszystko chyba podsumowano w relacji oficjalnej strony Wisły - "Wisła doczekała do końca, ale to, co zrobiła grając z przewagą dwóch zawodników, to dziadostwo". Nic dodać, nic ująć.