Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 30.10.2009, 22:03
skeba napisał(a):Wyświetl post
Możę to i dobrze, Legii przynajmniej nie zlekcważą.
Żebyś się nie zdziwił...

Najlepiej to wszystko chyba podsumowano w relacji oficjalnej strony Wisły - "Wisła doczekała do końca, ale to, co zrobiła grając z przewagą dwóch zawodników, to dziadostwo". Nic dodać, nic ująć.
Odpowiedz cytując