|
Dziwnie zaczęło to wszystko wyglądać od momentu zejścia Diaza. Skorża nawpuszczał ofensywnych zawodników, ci biegali bez ładu i składu. Wg mnie powinien wejść Burliga na prawą obronę i Alvarez przejść na lewą.
A z przodu za Małeckiego Guła.
Tymi zmianami treneiro zabużył rytm gry całkowicie.
. .
|