|
To jest jakaś farsa....brak słów....nie pierwszy i nie ostatni raz taka końcówka. Niech ktoś napiszę, że się liczą 3 punkty. Pewnie, że się liczą bo to nie jazdy figurowa i za styl nic nie dają, ale postawa piłkarzy jest żenująca. Nonszalancja, lekceważenie, brak motywacji.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
|