Wyświetl pojedynczy post
wislak1986
Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 30.10.2009, 22:01
To jest jakaś farsa....brak słów....nie pierwszy i nie ostatni raz taka końcówka. Niech ktoś napiszę, że się liczą 3 punkty. Pewnie, że się liczą bo to nie jazdy figurowa i za styl nic nie dają, ale postawa piłkarzy jest żenująca. Nonszalancja, lekceważenie, brak motywacji.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując