skeba napisał(a):

|
Dawaj Gargułę Skorża, na co ty kurde czekasz, na oklaski. Na Legię przydałby się Guła, a ty mu dasz 10 minut. Czyzby panikę robi, 2 bramki przewagi i 1 zawodnik do przodu to dla Skorży za mało.
|
Człowieku weź ochłoń trochę!
Mam już dość takich płaczków jak ty, na każdym meczu siedzisz przed kompem i wylewasz swoje głębokie przemyślenia.
Daruj sobie!