Kluvi napisał(a):

i co mówiłem kwa niech się dalej bawią ;/;/
i nie piszcie że jestem pesymistą !!! stwierdzam fakt że poraz kolejny naszym się nie chce po prostu
|
a ja sie dziwie ze tobie sie chce jeszcze tu plakac a adminom na ciebie patrzec....
a nie zesrasz sie?