Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 30.10.2009, 21:36
i co mówiłem kwa niech się dalej bawią ;/;/

i nie piszcie że jestem pesymistą !!! stwierdzam fakt że poraz kolejny naszym się nie chce po prostu

i pewnie znowu młodzika wpuści na 30 s ;/;/;/
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 30.10.2009 o godz. 21:44.


Odpowiedz cytując