|
Wynik cieszy, ale zaloze sie, ze mlodzi nie dostana szansy gry.
Wpuści: Cwielonga, Garguła, Boguski na 5-10 minut.
Edit: Boję się o Marcelo, zeby zoltki nie dostal. Skorza, zmien go !!
Edit 2, Pierwszy trafiony
Ostatnio edytowane przez skeba : 30.10.2009 o godz. 21:27.
|