Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 30.10.2009, 21:08
*GBO*- poczekaj z takimi osądami (co do "znawców") do końca meczu i wpisów po nim. Gdy sa niewidoczni i słabi, to trudno napisac, że to nasi kluczowi gracze. Dzis jak do tej pory zaskakują (szcz. Łobo) in plus Oby tak dalej.

*Kluvi*- lepiej zobaczyć Gułę i Bogusia
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.10.2009 o godz. 21:11.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując