*GBO*- poczekaj z takimi osądami (co do "znawców") do końca meczu i wpisów po nim. Gdy sa niewidoczni i słabi, to trudno napisac, że to nasi kluczowi gracze. Dzis jak do tej pory zaskakują (szcz. Łobo) in plus

Oby tak dalej.
*Kluvi*- lepiej zobaczyć Gułę i Bogusia
