Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 30.10.2009, 21:07
jaki pesymista !! ja chcę widzieć Wisłę naprawdę grającą która wykorzystuje osłabienie rywala i pakuje im bramę za brama a nie jakieś figo fago ;/

Mam nadzieję że jakiegoś młodzika wpuści trneiro


Odpowiedz cytując