Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 30.10.2009, 21:07
Jop to jest tragedia, szybkość - zero, w powietrzu też gra katastrofalnie. Piękna akcja po której padł gol na 1-0, no i wkońcu KIRM strzelił, teraz to juz w każdym meczu hattrick Ładnie wychodzi gra w klepki na 20-16 metrze. Małecki piękne zagrania przeplata z kompletnie nie udanymi, ale asyste zaliczył no i prawie gola. Na pochwałe zasułguje napewno Łobo, mówcie co chcecie ale dziś naprawde walczy, 2 razy odebrał piłke przy naszym polu karnym, niestety brakuje mu dokładności, ale widać że sie stara. Generalnie gra niezła, ale do ideau brakuje jeszcze bardzo dużo
Odpowiedz cytując