Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 30.10.2009, 21:03
Szkoda mi Jirsaka i Łobodzińskiego. Dwie piękne piłki Jirsaka do Łobo dwa bardzo dobre dośrodkowania i 2 zmarnowane świetne okazje. Potem znowu znawcy będą wypisywać na forum że oboje słabi i niewidoczni.
Odpowiedz cytując