Temat
:
[12 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 30 października 2009 piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
105
30.10.2009, 21:03
Szkoda mi Jirsaka i Łobodzińskiego. Dwie piękne piłki Jirsaka do Łobo dwa bardzo dobre dośrodkowania i 2 zmarnowane świetne okazje. Potem znowu znawcy będą wypisywać na forum że oboje słabi i niewidoczni.
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO