|
Mijailovic zalozyl Lobodzinskiemu strzala, zeby sie chlop w koncu obudzil xD
Co do meczu, bardzo fajnie dziala nam dzisiaj srodek pola, calkiem ciekawie uklada sie wspolpraca Mauro z Jirsakiem, widac ze Mauro duzo lepiej gra jak ma kogos kto potrafi zagrac do przodu. Jak juz nam srodek zaczal fajnie funkcjonowac to cala gra wyglada duzo lepiej. Brawo Kirm, moze wkoncu sie odblokuje, zeby tylko partnerzy z nim wiecej grali, a glownie Malecki, bo akurat mnie szlag trafia jak ogladalem te jego balony do nikogo a po lewej wychodzil mu kilka razy Kirm na czysta pozycje...
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|