Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 30.10.2009, 21:00
Marcelo ma 3 żółte? Dziś na pewno sędzia mu da...

Gramy trochę lepiej niż zwykle. Chociaż Korona się posypała po bramce i powinno być 0:4. Dziś ogralibyśmy Levadie ale z Debreczynem byłby problem

E:

Diaz i Jop to piłkarze na poziomie tych z Korony i w tego typu klubie powinni grać.
Ostatnio edytowane przez thechris : 30.10.2009 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując