Marcelo ma 3 żółte? Dziś na pewno sędzia mu da...
Gramy trochę lepiej niż zwykle. Chociaż Korona się posypała po bramce i powinno być 0:4. Dziś ogralibyśmy Levadie ale z Debreczynem byłby problem
E:
Diaz i Jop to piłkarze na poziomie tych z Korony i w tego typu klubie powinni grać.