|
Mnóstwo sytuacji, Jirsak kilka świetnych piłek. Małecki jest świetnym piłkarzem, ale podejmuje złe decyzje, na boisku jeśli kogoś widzi to tylko Pawła Brożka. Cantoro nieźle. Jop na początku troche kiepsko, ale teraz juz dobrze. Dobrze gra Paweł Brożek i Łobo. Bez rewelacji, ale łatwość z jaką Wisła tworzy sytuacje strzeleckie jest imponująca.
Bogusław Cupiał napisał(a):
|
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
|
|