Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 30.10.2009, 20:58
Jop powinien dotac taką samo note jak pseudo gracze Realu w pucharze króla z 3 ligowcem. zenada!!! Głowa wracaj na Legie bo będzie zle. oby Guła,Bogus i Sobol jak najszybciej wrócili do pełnej dyspozycji.rozjedziemy wszystkich w pył!
Odpowiedz cytując