Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 30.10.2009, 20:57
akcja i bramka Kirma super choc jak ta pilka tak dlugo leciala i przypomnialem sobie kto strzela to juz mi przez mysl przeszlo, ze pojdzie onok bramki
czerwona sluszna, brawo dla sedziego za odwage - to mlody sedzia, a dostal trudny mecz i daje rade (zreszta juz go chwalil po jakims spotkaniu)
teraz Cwielong za Maleckiego i gramy do konca - ma byc wysoko !!
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując