|
denerwuje mnie gra Patryka...cały czas domaga sie piłek, jak mu nie podają to ma pretensje, sam ma pare strat
a jak Andraż jest na lewym skrzydle czysty i wciaz podnosi rece...to nikt mu nie podaje ;/
Małecki mało widzi Kirma, nie gra znim zbyt
wiele dzis bylo sytuacji kiedy Kirm sie ciagle prosil o pilke i jej nie dostawal
|