Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 30.10.2009, 20:57
Co by nie powiedzieć gdyby nie 5 kolumna Mijajlović mecz z pewnością tak by się nie ułożył. 2:0 to jest wynik spokojny, ale mam nadzieje, że w połowie nie będzie inaczej i Wisła nie odpuści. W przeciwnym wypadku skończy się tym, że bramke stracimy w 80 minucie i do końca będzie nerwówka, a później przeprosiny, że sami sobie ją zafundowaliśmy. Tylko, który to już raz.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując