Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.10.2009, 20:56
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
co oni wyprawiają!!
gramy z przewagą 1 zawodnika a drużyna zachowuje się jakby była na wakacjach;/
Brożek kapitan zamiast ciągnać ten napad to już odpuszcza to samo Małecki!!! ŻALL :(

kiedy oni zaczną naprawdę grac!
Następny pesymista, oglądamy ten sam mecz? Nasza Wisła po prostu bawi się rywalem!
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując