Kluvi napisał(a):

co oni wyprawiają!!
gramy z przewagą 1 zawodnika a drużyna zachowuje się jakby była na wakacjach;/
Brożek kapitan zamiast ciągnać ten napad to już odpuszcza to samo Małecki!!! ŻALL :(
kiedy oni zaczną naprawdę grac!
|
Następny pesymista, oglądamy ten sam mecz? Nasza Wisła po prostu bawi się rywalem!