Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 30.10.2009, 20:51
co oni wyprawiają!!
gramy z przewagą 1 zawodnika a drużyna zachowuje się jakby była na wakacjach;/
Brożek kapitan zamiast ciągnać ten napad to już odpuszcza to samo Małecki!!! ŻALL :(

kiedy oni zaczną naprawdę grac!


Odpowiedz cytując