Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 30.10.2009, 20:38
Małecki wg mnie za samolubnie. Nie pierwszy raz. A odegranie do Pawła- deczko za słabe. Teraz będzie jeszcze ciekawiej

Jak nie Paweł Brożek to MARCELOOOOO

*mcks*- obyśmy wspomnieli twoje słowa xD
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.10.2009 o godz. 20:42.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując