|
Sram na tą ligę, włączyłem telewizję aby obejrzeć dobry mecz, a tu w 20 minucie już po meczu. Wisła zaraz strzeli jedną bramkę i dowiezie wynik do końca. Mecz już jest skończony, zero przyjemności z oglądania pojedynku Wisły z osłabioną Korona. W tej Koronie grają chyba same debile, w każdym meczu sami się dyskwalifikują, z Legią dostali dwie czerwone, teraz już w 20 minucie Nikola atakuje Łobodzińskiego jak Bruce Lee. Leje na tych patałachów. Chciałem zobaczyć dobry mecz, ale jak widać w polskiej lidze jest to niemożliwe.
|